Laat ik beginnen met wat ik al geschreven had voor de horrorshow van Trump en J.D. Vance. Nu mijn gezicht weer normale proporties heeft aangenomen, kunnen we weer overgaan tot de orde van de dag. Dus stappen we snel over naar ons volgende thema: ‘democratie naar de knoppen en meer ellende’:
Weet die grijnzende engnek met die cirkelzaag wel welk leed hij aanricht? Natuurlijk, je moet wel een wrede inborst hebben wanneer je op die manier vele gezinnen naar de ondergang forceert. Hypotheken kunnen bijvoorbeeld niet meer betaald worden, waarna mensen huis en have moeten verlaten en gedwongen zijn om in hun auto of op straat te leven. Ja, lieve lezers, zo gaat dat in de Verenigde Staten van Trusk. Gelukkig kraait het oproer ook. Met name Tesla moet het ontgelden, onderstaand plaatje liegt er niet om:
Met name de nazibewondering en -groet van Musk krijgen de aandacht (Swastikars). In Europa kelderde de Tesla verkoop met maar liefst 45%. Het zal de rijkste man van de wereld in zijn portemonnee niet al teveel pijn doen, maar zijn ego des te meer. Maar ik durf te wedden dat deze immigrant uit Zuid Afrika zeer tevreden tegen de buik van Trump schurkt, overdenkend wat hij als ongekozen machthebber nog meer kapot mag maken. Niet dat het er bij ons veel beter uitziet, maar gelukkig hebben we partijen die een zeker evenwicht trachten te bewerkstelligen. Hoewel, wat valt er te trachten wanneer je een domtokkel als Marjolein Faber als minister van Asiel en Migratie hebt. Je ziet zo’n mens met droge ogen nog vertellen dat Zelensky niet democratisch gekozen is. Sterker nog, ze kwam er speciaal voor terug om dat nog even in de microfoon te blaten. Wel daarna op sociale media verontschuldigingen (Wilders: ‘doe dat nou maar, Marjolein’). Ja, ja, en wij zien zeker zo bleek?! Wat ik wel heel leuk vond, even een zijstapje, was de overwinning van ‘David’ Go Ahead Eagles op ‘Goliath’ PSV, zonder dat de Heer daaraan te pas kwam (voor de gelovigen onder ons). Strijdlust en onuitwisbaar geloof in het eigen kunnen vormden de ruggengraat van de overwinning. Bravo! Daar kan mijn eigen cluppie, u weet wel, een voorbeeld aan nemen. Bijvoorbeeld morgen tegen Willem II. Broer Rob en ik houden jullie op de hoogte. Zoals jullie weten, tracht ik de Luim serieus te houden, hetgeen meestal wel lukt (ahum), maar deze opmerking van Richard Keijzer, gepensioneerde, vermaarde doch gevreesde tech journalist, bracht toch een glimlach teweeg; ‘Welke gek heeft bedacht dat we Claude moeten uitspreken als Cloud??’ Die gedachtegang volgend zou het inderdaad Kloot dienen te zijn die ons land vertegenwoordigd bij het Eurovisie songfestival. Hetgeen vervolgens weer een luikje opende naar Van Kooten en De Bie die een deelnemer aan een songfestival in het Oostblok interviewden. Weliswaar had deze geen hoofdprijs gewonnen, maar wel enige awards, waaronder die van zanger met de dunste beentjes, maar vooral was hij de ‘Bodje’ van het festival geworden. ‘Bodje?’ ‘Ja, dat kennen we hier niet, maar dat kun je het beste vertalen met kloodzak’. Hier was ik gebleven toen ik me bedacht dat het goed zou zijn om het debat/ de onderhandelingen aan te schouwen tussen Zelensky, Trump en J.D. Vance. Na enige minuten CNN dacht ik verkeerd afgestemd te hebben en dat ik in een Netflix serie beland was die ‘White House Hoodlums’ heette.
Die arme Zelensky, continu aangevallen door die intellectueel gestoorde Trump en schandknaap Vance (pas op, erger dan Trump) en wanhopig probeerde uit te leggen wie de agressor was. Geen kans, debilio Trump snoerde hem de mond met de kaarten die hij in z’n hand had, en Zelensky niet. Hij wilde wel de mineralen ontvangen, maar geen veiligheidsgaranties geven. Ik kan hier nog uren over verder gaan, maar voor mij resteert er maar één vraag: wat heeft Poetin voor bewijs tegen Trump dat hij hem zo in de zak heeft? 1 maart 2025 zal als de dag bekend staan dat Trump tot ‘Bodje’ van de wereld benoemd is, dat dan weer wel!